Title Image

RAJDY TREKTOURS JUŻ W POLSCE!

TrekTours, największy organizator wędrówek w krajach bałtyckich, przez cały rok eksplorował krajobrazy Litwy i Łotwy, a w 2020 roku będzie próbował zaszczepić miłość do rajdów również i u polskich odbiorców! Mamy zamiar promować nie tylko kulturę turystyki pieszej, ale także możliwość kolekcjonowania osobistych wyzwań kosztem przebytych kilometrów i przeżytych emocji.

Debiut planujemy tego lata w przepięknym Augustowie. Wspólnie z zespołem nie możemy się doczekać  odkrycia piękna jego przyrody, zwłaszcza jezior, i odpowiedzi na pytanie: czy to naprawdę polska Wenecja? Wierzymy, że bez względu na wybraną trasę zobaczysz Augustów pod innym kątem, niezależnie od tego, jak dobrze już znasz szlaki wokół tego miasta. Wzdłuż jezior Augustowskich będziemy się poruszać już 13 czerwca, a gdy już przygotujemy trasy, ciekawe miejsca, dokładne miejsce rozpoczęcia i zakończenia – poinformujemy Cię. Bądź na bieżąco!

Jeśli lato jest jeszcze za daleko, a wasze stopy aż proszą o zabranie na spacer – proponujemy odwiedzić Litwę przed rajdem w Polsce! 28 marca organizujemy rajd w Druskiennikach, w pobliżu granicy litewsko-polskiej. Jest to bardzo popularny kurort, słynący z przyjemności zdrowotnych i wód mineralnych. Aby poznać stolicę wypoczynku Litwy, przygotowaliśmy 5 możliwych tras – 10 km, 18 km, 25 km, 30 km. i 50 km. Im dłuższa trasa, tym więcej zabytków zobaczysz podczas wędrówki. Rejestracja na tę wycieczkę już się rozpoczęła!

Niezależnie od tego, po której stronie granicy się spotkamy – mamy nadzieję, że czas nie będzie się dłużył ani Wam, ani nam! Jest nam niezmiernie miło, że możemy jeszcze bliżej poznać piękną przyrodę Polski, kolekcjonując wyzwania i pokonując kolejne kilometry!